Jste zde

Domů

Odkazy související s Chorvatskem

Makarská riviera
Pobřeží na makarské riviéře

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Chorvatsku, Jaderském moři, chorvatských ostrovech, cestování do Chorvatska a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Je před vámi dovolená v Chorvatsku, ale z nějakého důvodu nevolíte nejčastější způsob dopravy českých turistů na Jadran, a sice osobní automobil? Pak se určitě podívejte na aktuální nabídku last minute Chorvatsko. Cestovní kancelář vás k Jaderskému moři dopraví buď autobusem, nebo dokonce letecky, a vy si budete moci užít čas odpočinku bez stresujících myšlenek na dlouhou cestu vlastním vozem.

Pokud ale naopak patříte k těm, kteří chtějí být pány svého času a možnost použít vlastní automobil je pro ně výhodou, pak určitě navštivte stránky s nabídkou ubytování v Chorvatsku. Nabídka zahrnuje jak ubytování v soukromí, tak pronájem apartmánů a vil podél celého chorvatského pobřeží.

Web specializovaný výhradně na ostrov Krk. Najdete zde nejrůznější turistické informace a nabídku apartmánů.

Ubytování v soukromí nabízí cestovní kancelář Novalja. Jedná se o 100%-ně českou cestovní kancelář, která se na Chorvatsko již dlouhá léta specializuje.

Chcete se dozvědět něco o Chorvatsku od dalších cestovatelů, kteří již tuto zemi navštívili? Ideálním místem jsou nejrůznější diskusní fóra o cestování, která se Chorvatskem, popřípadě Jadranským pobřežím, zabývají. V této diskusi o Chorvatsku se probírají hlavně přeshraniční formality a doporučovaná místa k ubytování.

I pro ty, kteří jsou ochotni si počkat na last minute zájezdy, se v nabídce cestovních kanceláří působících na českém trhu něco najde. Nabídka nebývá tak bohatá, jako třeba v případě Řecka nebo Egypta, ale nějaké last minute zájezdy do Chorvatska se, hlavně v sezóně, vždy nějaké objeví.

Hezká dovolená u moře od tuzemských pořadatelů je též k nalezení v sekci last minute dovolená s přehledem aktuálních nabídek na poslední chvíli.

Sekce dovolená Chorvatsko na webu lmz.cz s výběrem několika hotelů z nabídky tuzemských pořadatelů.

Další stránky o cestování a dovolené

Ve prospěch Bulharska coby turistické země velmi výrazně hovoří fakt, že je obecně levnější než třeba právě Chorvatsko, Itálie, Španělsko či další tradiční turistické destinace.

7 větších a několika menších ostrovů v Atlantském oceánu tvoří Kanárské souostroví. Leží ve vzdálenosti asi 100 km od západního pobřeží Afriky a jsou jedním z autonomních společenství, patřících Španělsku.

Největším ostrovem, který patří ke Španělskému království, je středomořská Mallorca. Mallorcu navštíví každý rok více než 10 milionů turistů a turistický ruch je pro ostrovany hlavním zdrojem příjmů.

Republika Malta je tvořena třemi ostrovy. Nejmenším Cominem, Gozem a pak samotným ostrovem Malta. Najdete ji ve Středozemním moři, cca. 100 kilometrů na jih od italské Sicílie. Na ostrově se nachází spousty historických památek a objektů dokumentující více než tisíciletou historii tohoto ostrovního státu.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Chorvatsko na FB

Dubrovník

22.02.2018 - 11:00

RainSoutheast, Moderate breeze, 7.6 m/s12°C

0.3 mm srážek

Tlak: 1006.3 hPa

Pula

22.02.2018 - 10:00

CloudyEast-northeast, Strong breeze, 11.5 m/s5°C

0 mm srážek

Tlak: 1004.9 hPa

Split

22.02.2018 - 11:00

Light rainEast-southeast, Gentle breeze, 4.0 m/s11°C

0.1 mm srážek

Tlak: 1005.9 hPa

Zadar

22.02.2018 - 10:00

CloudyEast-northeast, Moderate breeze, 7.3 m/s6°C

0 mm srážek

Tlak: 1004.6 hPa

Předpověď počasí na yr.no.