Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Imperial, Rab

Chorvatský hotel Imperial na ostrově Rab

Hotel Imperial leží v městském parku Komrcar, obklopen palmami a piniemi. K nejbližší pláži uprostřed parku je to asi 5-10 minut pěší chůze. Za poplatek se taxi-lodí dostanete k dalším zátokám, ideálním ke koupání. V letní sezóně je zdarma doprava k poloostrovu Frkanj s plážemi a nudistickou pláží. Centrum městečka Rab je vzdálené jen několik minut chůze.

Hotel Croatia, Cavtat

Dalmatský hotel Croatia u moře

Poloha

5-hvězdičkový hotel Croatia byl postaven v 70. letech a před několika lety byl kompletně zrekonstruován. Dnes bezesporu patří k "tradičním adresám" Dalmácie v Chorvatsku.

Hotel Alan, Starigrad

Chorvatský hotel Alan

Poloha

3-hvězdičkový hotel Alan je umístěn na klidném místě v rozlehlém parku, a sice přímo u moře. Mírně se svažující oblázková pláž s plošinami ke koupání je částečně ve stínu stromů, obzvláště vhodná pro děti.

Hotel je vzdálený jen 800 m od centra města Starigrad - Paklenica. Vstup do slavného národního parku Paklenica je asi 1 km od hotelu daleko.

Zařízení

Příjemný rodinný hotelový komplex se skládá z hlavní budovy se 104 pokoji (10 pater) a 2-patrové vedlejší budovy se 34 pokoji a 24 apartmány.

Hotel San Marino, Lopar (ostrov Rab)

Chorvatský hotel San Marino na pobřeží

Poloha

3-hvězdičkový hotel San Marino je umístěn v borovém lese, cca 50 až 150 metrů od 1,5 km dlouhé, krásné písečné pláže na chorvatském ostrově Rab.

Ostatní pláže, včetně 3 nudistických, se nacházejí v blízkosti, a jsou dostupné částečně pěšky a částečně autem nebo na kole. Město Rab je vzdálené asi 14 km.

Zařízení

Velmi oblíbené prázdninové zařízení se skládá z pěti 3-patrových budov (Family Hotel Lopar, Sahara, Rab, Plaza, Veli Mel) a k ubytování nabízí asi 490 pokojů.

Hotel Pagus, ostrov Pag

Chorvatský hotel Pagus na pobřeží

Poloha

4-hvězdičkový hotel Pagus se nachází přímo u moře, v blízkosti starého centra městečka Pag na stejnojmenném chorvatském ostrově. Zastávka autobusu je vzdálená 50 metrů.

Hotel je umístěn u oblázkové pláže s krásným výhledem na Pagskou zátoku. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve vzdálenosti cca 200 metrů. Město Zadaru je asi 50 kilometrů daleko, letiště 60 km.

Zařízení

Hotel Bellevue, Mali Lošinj

Chorvatský hotel Bellevue na ostrově

Poloha

3-hvězdičkový hotel Bellevue je umístěn v zátoce Čikat na ostrově Lošinj, kolem dokola obklopený borovicemi. Oblázková pláž s plošinami ke koupání je vzdálená asi 100 metrů, centrum malebného městečka Mali Lošinj přibližně 1,5 km.

Zařízení

Stránky